امروز :1401/02/27

سایت خبری سنترال نیوز

پایگاه اطلاع رسانی و خبری

اوضاع کرونا در مازندران چگونه است؟ - سنترال نیوز

اوضاع کرونا در مازندران چگونه است؟

انتشار : 1400/08/23/

مازندران هرچند واکسیناسیون تا حدودی توانست تب و تاب آمار صعودی مبتلایان به کرونا را در مازندران کاهش دهد اما توجه نکردن به پروتکل های بهداشتی و عادی انگاری می تواند مجددا به افزایش مبتلایان کمک کند اما تاکنون ۳۷۹ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های استان بستری هستند و روند درمانی خود را طی می کنند.

اوضاع کرونا در مازندران چگونه است؟

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس  این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۹ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

 وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۴۰ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۲۸۹ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند ، تصریح کرد: از این تعداد ۴۰ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین آمار کرونا در بابل

بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۹۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۱۹ بیمار جدید بستری و ۱۲ بیمار هم ترخیص شدند و ۱۶ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

 در حال حاضر ۳۷۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.

انتهای پیام

خودآموز بست لرن