امروز :1401/02/27

سایت خبری سنترال نیوز

پایگاه اطلاع رسانی و خبری

غرش موشک‌ ایرانی قدیر در رزمایش ذوالفقار 1400/ انهدام اهداف در 300 کیلومتری - سنترال نیوز

غرش موشک‌ ایرانی قدیر در رزمایش ذوالفقار 1400/ انهدام اهداف در 300 کیلومتری

انتشار : 1400/08/17/

یگان‌های شناوری نیروی دریایی ارتش با استفاده از موشک‌های تمام ایرانی قدیر اهداف سطحی خود در دریا را منهدم کردند. به گزارش ستاد تبلیغات رزمایش، در ادامه مراحل اصلی رزمایش ذوالفقار 1400 ارتش، یگان‌های شناور سطحی نیروی دریایی ارتش با اجرای آتش موشکی اهداف سطحی خود در دریا را به دقت مورد اصابت قرار دادند.

غرش موشک‌ ایرانی قدیر در رزمایش ذوالفقار 1400/ انهدام اهداف در 300 کیلومتری

سنترال نیوز به گزارش ایسنا، دریادار سید محمود موسوی سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار 1400 ارتش با اعلام این خبر، گفت:  در این مرحله از رزمایش ناوشکن موشک انداز  با شلیک موشک کروز بردبلند ایرانی «قدیر» هدف سطحی خود را در فاصله 300 کیلومتری مورد اصابت قرار داد.

سخنگوی رزمایش مشترک ذوالفقار 1400، توان موشکی نیروی دریایی ارتش را یکی از برگ‌های برنده جمهوری اسلامی ایران در هر نبرد دریایی برشمرد و خاطرنشان کرد: امروز یگان‌های موشکی نیروی دریایی ارتش در سرتاسر سواحل کشورمان مستقر هستند و آماده‌اند تا هر متجاوزی را که قصد تعدی به آب‌های جمهوری اسلامی ایران را داشته باشد، با آتش موشکی سنگین خود در قعر دریا مدفون کند.
موشک برد بلند قدیر ایرانی می تواند اهداف ثابت و متحرک را در عمق آب‌های دوردست و فاصله بیش از 300 کیلومتر مورد هدف قرار دهد.

انتهای پیام

خودآموز بست لرن